WELKOM.....U bevind zich op de start pagina van TTV Landgraaf.....Veel plezier bij het surfen op onze site...Onze hoofdsposor is Adviesburo en Vastgoed John Janssen BV Landgraaf

 

telefoonnummer Zaal
TTV Landgraaf is:
045-533 29 79


Onze Hoofd sponsor

 

 

 

 


Bekijk hier enkele filmpjes van TTV Landgraaf


Nieuwsbrief November

  


!! Plastic ballen !!

KLIK Hier

Bon NTTB Competitie Commissie


Live score beschikbaar

Voor meer info mail: webmaster@nttblimburg.nl
 



Seniorenclubje

TTV landgraaf     

Klik op een foto dan kom je bij de andere foto's

Oudste lid

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TTV Landgraaf 21-04

De laatste speeldag zit erop. De teams 2 en 3 slaagden erin zich te handhaven,
team 6 degradeerde en heren 7 werd nog niet kampioen.

Team 2 deelde de punten bij Kluis en dat was voor May Quaedvlieg, die alles won,
en Debbie en Bonnie Theunissen voldoende om ook volgend seizoen in de promotieklasse uit te komen.
Vooral de comeback in de laatste vier wedstrijden was knap.

Ook team 3 liet het op de laatste wedstrijd aankomen en het zag er aanvankelijk tegen koploper
TTC slecht uit met een 1-7 achterstand.
Omdat de laatste twee partijen werden gewonnen hadden Frank Moonen, Serge Stark en Charles Huijnen
net genoeg punten om vierde te worden.
Tegenstander TTC werd net niet kampioen maar krijgt wel in een beslissingswedstrijd nog een herkansing.

Het zesde team moest 8-2 winnen om erin te blijven en dat was teveel van het goede.
Huub Nauts, Jos Verstappen en Lambert Bollen wonnen wel, maar slechts met 6-4 van Maastricht.

Team 7 had de titel in de 4e klasse in eigen hand en won ook bij hekkensluiter Brunssum met 7-3,
maar omdat Tegelen met 10-0 won kwam dat team langszij
en is een beslissingswedstrijd noodzakelijk voor Kjell Verstappen, Luuk Sonntag en Yoshua Frijns.
Die wordt gespeeld op zaterdag 5 mei.

Herenteam 1 was al veilig en won nog met 8-2 van Maastricht.
Niek Boymans won al zijn partijen.

Team 4 had nog een kleine kans op de titel maar verloor met 6-4 bij Elsloo
en mag komend seizoen opnieuw aan de bak in de 2e klasse.

Jongensteam 2 verloor met 4-1 van Brunssum en speelt komende zaterdag de laatste wedstrijd.

 

 

   


Kampioensteam Bedrijvenkompetitie

foto van kampioensteam II van de B klasse.

 


De nieuwe Tafels van TTV Landgraaf

Zaterdag 17-02 werden de eerste wedtrijden er op gespeeld.


       


Het was weer een leuk en gezellig Landgraaftoernooi.

70 spelers streden in 4 categorieen om de titels.
De A-titel ging net als vorig jaar naar Sam Geuskens die in de finale Sander Gelderman versloeg.
De B-titel werd een prooi voor Bernhard Schenkel van Maastricht.
Vijlen-speler Hay Heyenrath pakte het zilver.
In de C-klasse ging de 1e prijs naar Heerlen.
Frank Nijenhuis won in de finale van Yoshua Frijns die namens Landgraaf de finale haalde.
Tot slot de D-spelers, daar werd Luuk Willems van Swift eerst door in een spannende finale
te winnen van Sittardenaar Peter Spaan.
We begonnen om 10 uur en waren om 19 uur klaar.
Wie niks won had misschien succes met de loterij en anders was er nog de 3e helft.


Ook volgend jaar is het Landgraaftoernooi weer op de eerste Zaterdag in januari!!!!


Foto van onze vrijdagochtend groep

Klik op de foto voor een vergroting


Verjaardag kalender

Indien er datums niet kloppen of er iemand is vergeten graag even melden aan website@ttvlandgraaf.nl